ÇTSO YÖNETİMİ TOBB GENEL KURULU’NA KATILDI

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ve Yönetimi bugün Ankara’da gerçekleştirilen TOBB Genel Kurulu’na katıldı.

Çerkezköy TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ve yönetimi bugün Ankara’da düzenlenen TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Genel Kurulu’na katıldı.

YEŞİL PASAPORT TALEBİ EN ÜST MAKAMDA DİLE GETİRİLDİ 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleşen ve TOBB Genel Kurulu’nda mevcut TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tek aday olduğu genel kurulda, TOBB Hizmet Şeref Belgesi Takdim Töreninde ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, ÇTSO Meclis Başkanı Hacı Mehmet Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Sifil, Yönetim Kurulu Üyeleri Ümit Süthan, Sedat Çolak, Ali Çolak, Özgür Sönmez, Ufuk Mangır, Bünyamin Fırat ve Evren Kahraman da yer aldı. 

TOBB genel kurulunda ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin’in sıkça dile getirdiği sanayici üyelere yeşil pasaport konusunda da önemli bir adım atıldı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yeşil pasaport talebi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletildi.

 Anahtar Kelimeler: YÖNETİMİ GENEL KURULU’ KATILDI

ÇEF’E KATILAN FİRMALARA TEŞEKKÜR ETTİLER

ÇERKEZKÖY 7. ENDÜSTRİYEL FUARI DUALARLA AÇILDI

ÇERKEZKÖY TSO’DAN İSTANBUL TİCARET ODASI’NA ÇEF DAVETİ

ÇOSB BAŞKANI SÖZDİNLER: BU SENEKİ GİBİ HİÇBİR KRİZE RASTLAMADIM!

ÇTSO ÜYELERİNE SELANİK İŞ GEZİSİ…