KAPAKLI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINI TAMAMLADI

KAPAKLI TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISINI TAMAMLADI

Kapaklı Belediye Meclisi 2024 yılı Temmuz ayı toplantısının 2'nicisini de yaparak bu ayı tamamladı.

Kapaklı Belediye Meclisi 2024 yılı Temmuz ayı toplantısı komisyon raporlarının görüşülerek karara bağlandığı ikinci oturum ile tamamlandı.

İMAR KOMİSYON RAPORLARI GÖRÜŞÜLDÜ

Meclis Başkanvekili Metin Kanat başkanlığında Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ikinci oturum İmar Komisyonu raporlarının görüşülmesiyle başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sunulan 11.06.2024 tarih 72222 sayılı Cumhuriyet Mahallesi Yıldız Caddesi, Hürriyet Caddesi ve Zengin Caddesinin kesiştiği alanda bulunan park alanına Amasyalılar Meydan Parkı isminin verilmesi konusuyla ilgili komisyonca oy birliğiyle alınan karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından sunulan 27.06.2024 tarih 72847 sayılı Atatürk Mahallesi 2017 ada 17 parsele ilişkin 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliği konusuyla ilgili komisyonca oy birliğiyle alınan karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYON RAPORLARI GÖRÜŞÜLDÜ

İmar Komisyon raporlarının ardından Plan ve Bütçe Komisyon raporları görüşüldü. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından sunulan 24.06.2024 tarih 72642 sayılı tam zamanlı sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak olan 1 adet Mühendisin aylık çalışma ücretinin belirlenmesi konusuyla ilgili komisyonca oy birliğiyle alınan karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sunulan 27.06.2024 tarih 72850 sayılı Muhtarlık binalarına ait elektrik, su, doğalgaz, internet ve telefon faturalarının belediye bütçesinden ödenmesinin uygun olduğuna yönelik komisyonca oy birliğiyle alınan karar mecliste de oy birliğiyle kabul edildi.

Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından sunulan 28.06.2024 tarih 72929 sayılı mülkiyeti belediyeye ait 21 adet tarım arazisi vasıflı taşınmazların 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. maddesi gereği Açık Teklif Usulü ile 6 yıl süre ile tarım faaliyetlerinde kullanılmak üzere kiralanması konusuyla ilgili komisyonun oy birliğiyle aldığı karar mecliste oy çokluğuyla kabul edildi.

 

 CHP’DEN 24 SAAT EĞİTİM MARATONU AÇIKLAMASI

DEVA PARTİLİ AVŞAR YENİDEN BAKAN OLAN MURAT KURUM’A ÇATTI!

DEVA PARTİLİ AVŞAR; İKTİDAR, BÜTÇEYE NELERİ SIĞDIRDI DA EMEKLİLERİ SIĞDIRAMADI

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ CEM AVŞAR BAKANLIKLARDAKİ UYGULAMALARA SERT ÇIKTI!

ERGENE DEVLET HASTANESİ’NİN İHALESİ YAPILDI