SANAYİCİLERLE ATIK ENERJİLERİN SERACILIKTA KULLANILMASI TOPLANTISI YAPILDI

SANAYİCİLERLE ATIK ENERJİLERİN SERACILIKTA KULLANILMASI TOPLANTISI YAPILDI

Vali Soytürk Başkanlığı’nda Çerkezköy OSB’de faaliyet gösteren sanayicilerle birlikte Atık Enerjilerin Seracılıkta Kullanılması Toplantısı yapıldı.

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk başkanlığında Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde Atık Enerjilerin Seracılıkta Kullanılması Toplantısı yapıldı.

Toplantıda Vali Soytürk Tekirdağ’da yoğun enerji kullanan sanayi işletmelerinin atık enerjilerinin seracılıkta ve diğer alanlarda değerlendirilmesi hakkında istişarelerde bulunuldu.

Toplantının ardından bir konuşma yapan Vali Soytürk; “İstekli olan, arzu eden her firma için buradayız. Bu konu önemli bir konu bir yol alabilirsek, bunu başarabilirsek ne mutlu bize. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantıya Vali Soytürk’ün yanı sıra Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Taşan, Sanayi ve Teknoloji Müdürü Fahrettin Akçal, Tarım ve Orman Müdürü Oktay Öcal, Çerkezköy OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve sanayiciler katıldı.

 TEKİRDAĞ’DA MODEL FABRİKA VE MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ KURULACAK

ZABITADAN RAF VE KASA FİYATLARINA DENETİM

TRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

ÇERKEZKÖY’DE ALAÇATI MUHALLEBİCİSİ DE AÇILDI

ÇERKEZKÖY TSO İLE BULTİŞ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI